Web stránky na mieru

Založili ste si firmu a potrebujete k úspešnej prezentácii kvalitnú web stránku? Ste podnikateľ, majiteľ alebo správca web stránky a nevyhovuje vám jej funkčnosť? Máte úspešnú firmu a chceli by ste, aby vás reprezentovala aj na Internete prostredníctvom web stránky? Radi by ste boli svojim zákazníkom a firemným partnerom k dispozícii na internetovom trhu?

Relytech Nitra má pre vás riešenie v podobe profesionálnej tvorby web stránok overenej dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania web služieb. Tím profesionálnych programátorov sa postará o dokonalú funkčnosť, prepracované jadro a jednoduché ovládanie vašej web stránky.

Tvorba www stránky

Pri tvorbe web stránok používa Relytech najnovšie technológie a uprednostňuje programovací jazyk PHP, ktorý je široko používaným dynamickým programovacím jazykom webových stránok a webových aplikácií.

Okrem služby tvorba web stránok si môžete objednať grafický návrh na vytvorenie nového webdizajnu podľa vašich predstáv, vybrať si niektorý z návrhov dizajnu na web stránke Relytech alebo požiadať o redizajn pre už existujúcu internetovú stránku.

Vyberte si webdizajn pre vašu webovú stránku.

CMS – Redakčný systém

Firma Relytech vám ponúka CMS – redakčný systém, ktorý je určený na správu obsahu vašej web stránky a jeho jednoduchá administrácia umožňuje aj používateľom bez programátorských znalostí rýchlo a efektívne publikovať a aktualizovať obsah web stránky.

Investujte do základu pre úspešnú optimalizáciu pre internetové vyhľadávače (SEO – Search Engine Optimization) a objednajte si vo firme Relytech službu tvorba web stránok a redakčný systém – CMS na mieru.

Ukážka administrácie redakčného systému pre web stránky od firmy Relytech Nitra.