Správa a údržba web stránky

Súčasťou služieb spoločnosti Relytech, s.r.o. Nitra poskytujúcej tvorbu web stránok,  alebo navrhnutie webdizajnu je aj zabezpečenie dlhodobej spolupráce, pod ktorou sa rozumie správa a údržbu vášho webu.

Správa webu zahŕňa všetky činnosti súvisiace s existenciou vašej web stránky a začína sa už pri výbere a registrácii domény a zabezpečení webhostingu. Ďalším krokom správy je pravidelná aktualizácia obsahu web stránky prostredníctvom administrátorského nástroja CMS, ktorý vám Relytech prispôsobí na mieru.

Poskytovanie aktuálnych informácií na vašej web stránke je mimoriadne dôležité nielen pre spokojnosť vašich zákazníkov, ale aj z hľadiska internet marketingu a SEO optimalizácie pre vyhľadávače (Search Engine Optimization).

Relytech Nitra vám ponúka profesionálnu správu webovej stránky a záruku, že vaša web stránka bude efektívna, aktuálna a najmä plne funkčná. Požadované zmeny v oblasti webdizajnu,copywritingu, funkčnosti vašej web stránky, pridávania nových sekcií alebo odstránenia nedostatkov pre vás Relytech zrealizuje s maximálnou prioritou.

Neprofesionálna údržba web stránky môže viesť k negatívnym následkom, ako sú nefunkčné linky a neoptimalizované grafické objekty, ktoré môžu web stránku spomaliť, spôsobiť jej chybné zobrazovanie a vyradiť vás z dosiahnutých pozícií v internetových vyhľadávačoch.

Relytech, s.r.o. Nitra poskytuje v rámci správy a údržby webu nasledujúce služby:

  • aktualizácia a zmena obsahu web stránky (kontext, obrázky, grafické objekty…)
  • úpravy štruktúry web stránky a pridávanie nových sekcií
  • grafické úpravy webdizajnu
  • správa e-mailov
  • marketingová podpora web stránky
  • zákaznícka podpora

Podpora web stránky – web support

V ďalších fázach sa správa web stránky venuje technikám internet marketingu, ktorých súčasťou je marketingová podpora web stránky, internetová reklama a tiež činnostiam dôležitým pre optimálne umiestnenie web stránky v internetových vyhľadávačoch ako je SEO optimalizácia pre vyhľadávače.

V rámci optimalizácie pre internetové vyhľadávače – SEO (Search Engine Optimization) Relytech zabezpečí, aby sa vaša web stránka nachádzala na popredných miestach v internetových vyhľadávačoch, bola dostupná pre internetových užívateľov a priviedla vám nových zákazníkov.

Zákaznícka podpora – priorita služieb spoločnosti Relytech

Súčasťou údržby a správy klientskych web stránok vo firme Relytech Nitra je zákaznícka podpora, ktorá prináša vášmu online biznisu istotu dlhodobej spolupráce a stability. Aj po vytvorení vašej web stránky, navrhnutí webdizajnu  sa môžete spoľahnúť na podporu a pomoc spoločnosti Relytech.

Základom správy vašich web stránok zákazníckej podpory je dôsledná komunikácia. Relytech vám poskytuje kontaktné informácie pre osobnú komunikáciu priamo v Nitre a telefonickú alebo elektronickú komunikáciu, prostredníctvom ktorej je vám kedykoľvek k dispozícii.