Web stránka sa stala najpopulárnejším spôsobom prezentácie biznisu na internetovom trhu a účinným prostriedkom online marketingu a internetovej reklamy. Spoločnosť Relytech v Nitre zaoberajúca sa tvorbou web stránok a webdizajnu, optimalizáciou pre vyhľadávače – SEO (Search engine optimization) a internetovou reklamou pre vás poskytne vytvorenie web stránky zodpovedajúcej štandardom online marketingu.

Profil ponuky Relytech Nitra dopĺňajú aj nasledujúce služby – spoľahlivý webhosting, výber a registrácia domén, tvorba web stránok pre e-shop- internetový obchod či internetová reklama a s ňou spojená SEO optimalizácia pre internetové vyhľadávače, registrácia do katalógov, príprava reklamných textov, tvorba a spravovanie reklamnej kampane.

Tvorba web stránok a webdizajn

Tvorba web stránok je komplexný proces, ktorý zahŕňa tvorbu webdizajnu vašej internetovej stránky, navrhnutie funkčnosti a navigácie, programovanie, tvorbu textov a ostatného obsahu, testovanie a implementáciu www stránky na Internete.

Pomocou nových technológií zabezpečí Relytech tvorbu bezpečnej, spoľahlivej a flexibilnej web stránky i atraktívny webdizajn, a vďaka dlhoročným skúsenostiam s internetovou reklamou a SEO optimalizáciou pre vyhľadávače vám zabezpečí vysokú návštevnosť vašej web stránky a zvýšenie počtu zákazníkov.

Web stránka na mieru

Relytech pre vás vypracuje marketingovú analýzu vašej firmy, zákazníkov, online trhu a internet marketingových riešení na základe vašich požiadaviek a očakávaní. Vo firme Relytech, s.r.o. Nitra veríme, že dobrá komunikácia vedie nielen ku kvalitnej tvorbe web stránky s príťažlivým webdizajnom a profesionálne aplikovanou SEO optimalizáciou pre vyhľadávače, ale aj kvalite služieb a k dosiahnutiu stanovených cieľov.

Internetová reklama

Vytvorenie web stránky je len začiatkom k úspešnej realizácii internetovej reklamy na internete. Iba profesionálna internetová reklama dokáže zviditeľniť vašu web stránku, zabezpečiť jej stabilnú pozíciu na internetovom trhu a uspieť v internet marketingu. Internetová reklama vám pomôže osloviť cieľovú skupinu vašich zákazníkov a premení váš web na úspešný nástroj online marketingu. Zverte svoju web stránku do rúk odborníkom z firmy Relytech v Nitre, ktorá pre vás vyberie a vytvorí najvhodnejší spôsob online prezentácie vášho biznisu.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Relytech vám vytvorí web stránku s príťažlivým webdizajnom, aplikuje profesionálnu optimalizáciu pre vyhľadávače – SEO (Search engines optimization) a prostredníctvom technológie pre internet marketing a internetovej reklamy zabezpečí, aby sa vaša web stránka dostala na popredné SEO pozície v internetových vyhľadávačoch a stala sa prístupnou pre návštevníkov Internetu a vašich potenciálnych zákazníkov pomocou SEO optimalizácie.

Webhosting

Popri službieb tvorby internetových stránok spoločnosť Relytech, s.r.o. Nitra zabezpečuje kvalitný a bezpečný webhosting pre vašu web stránku, email hosting pre vaše e-mailové kontá. Nepretržitá technická podpora, bezproblémové fungovanie, ochrana údajov, bezpečnosť dát a nastavení – to všetko ponúkajú jednotlivé balíky webhostingu. Spoľahnite sa na kvalitu hostingových a mailových služieb firmy Relytech a vyberte si z troch variantov vlastný balík pre webhosting.

Registrácia domén

V rámci tvorby internetových stránok je kvalitná doména prvým predpokladom úspechu v oblasti internet marketingu a internetovej reklamy. Relytech zabezpečí registráciu vašej domén, poradí vám s výberom názvu domény, overí dostupnosť domény a postará sa o registráciu vami zvolenej domény.