Správa a podpora web stránky

Správa a údržba web stránky

Súčasťou služieb spoločnosti Relytech, s.r.o. Nitra poskytujúcej tvorbu web stránok, realizáciu e-shopu (elektronický obchod) alebo navrhnutie webdizajnu je aj zabezpečenie dlhodobej spolupráce, pod ktorou sa rozumie správa a údržbu vášho webu.

Správa webu zahŕňa všetky činnosti súvisiace s existenciou vašej web stránky a začína sa už pri výbere a registrácii domény a zabezpečení webhostingu. Ďalším krokom správy je pravidelná aktualizácia obsahu web stránky prostredníctvom administrátorského nástroja CMS, ktorý vám Relytech prispôsobí na mieru.

Poskytovanie aktuálnych informácií na vašej web stránke je mimoriadne dôležité nielen pre spokojnosť vašich zákazníkov, ale aj z hľadiska internet marketinguSEO optimalizácie pre vyhľadávače (Search Engine Optimization).

Relytech Nitra vám ponúka profesionálnu správu webovej stránky a záruku, že vaša web stránka bude efektívna, aktuálna a najmä plne funkčná. Požadované zmeny v oblasti webdizajnu,copywritingu, funkčnosti vašej web stránky, pridávania nových sekcií alebo odstránenia nedostatkov pre vás Relytech zrealizuje s maximálnou prioritou.

Neprofesionálna údržba web stránky môže viesť k negatívnym následkom, ako sú nefunkčné linky a neoptimalizované grafické objekty, ktoré môžu web stránku spomaliť, spôsobiť jej chybné zobrazovanie a vyradiť vás z dosiahnutých pozícií v internetových vyhľadávačoch.  

Relytech, s.r.o. Nitra poskytuje v rámci správy a údržby webu nasledujúce služby:

  • aktualizácia a zmena obsahu web stránky (kontext, obrázky, grafické objekty...)
  • úpravy štruktúry web stránky a pridávanie nových sekcií
  • grafické úpravy webdizajnu
  • správa e-mailov
  • marketingová podpora web stránky
  • zákaznícka podpora
 
Objednajte si web služby
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené