PPC systémy - Google AdWords a ETARGET

PPC systémy

PPC systémy (ang. Pay Per Click – platba za kliknutie) sú unikátne systémy umožňujúce platiť nie za časové obdobie umiestnenia reklamy na Internete, ale iba za kliknutie na váš reklamný odkaz. Prostredníctvom tohto systému platíte pri PPC reklame iba za kliknutie návštevníkov, ktorí sa veľmi jednoducho môžu stať vašimi zákazníkmi.

PPC systémy a internetová reklama

PPC systémy využívajú kontextovú internetovú reklamu, ktorá umožňuje čo najpresnejšie zacieliť svoj reklamný odkaz a osloviť naozaj potenciálneho zákazníka.

Najvýznamnejší predstavitelia PPC reklamy:

Google AdWords a ETARGET – efektívny internet marketing

Systém Google AdWords vyžaduje od svojich inzerentov iba zaplatenie jednorazového aktivačného poplatku, ETARGET nevyžaduje nijaký poplatok za aktiváciu služby, potrebný je len minimálny počiatočný vklad. Cenu za kliknutie na váš reklamný odkaz a mesačné náklady si určujete sami.

Relytech Nitra vám pomôže s výberom akéhokoľvek typu internetovej reklamy, vytvorí pre vás vhodný reklamný text, oboznámi vás s fungovaním PPC systémov a postará sa o správu vašej internetovej reklamnej kampane.

PPC a SEO

Aby sa z návštevníkov oslovených vašou internetovou reklamou stali spokojní zákazníci, zverte sa do rúk odborníkom z firmy Relytech v Nitre, ktorá pre vás vytvorí kvalitnú web stránku s atraktívnym webdizajnom, vyberie správne kľúčové slová a v procese SEO optimalizácie pretransformuje vašu web stránku na úspešný a reprezentatívny nástroj internet marketingu.

PPC internetová reklama od firmy Relytech

Spoločnosť Relytech, s.r.o. Nitra sa postará o návrh vašej internetovej reklamy, definuje rozpočet a pomôže vám s výberom ceny za kliknutie na váš reklamný odkaz. Spoľahnite sa na profesionálny prístup firmy Relytech, ktorá vám poskytne odborné poradenstvo a pomôže s koordináciou vašej internetovej reklamy.

 
Objednajte si web služby
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené