Google reklama

Google Adwords

Google AdWords je celosvetovo najrozšírenejší systém umožňujúci prezentáciu a zadávanie internetovej reklamy na princípe PPC platby. Reklama sa v systéme Google AdWords zobrazuje podľa vyhľadávania alebo podľa obsahu, preto môžete vašu internetovú reklamu zacieliť do vyhľadávacej alebo obsahovej siete.

Internetová reklama vo vyhľadávacej sieti Google AdWords

Internetová reklama zacielená vo vyhľadávacej sieti Google sa zobrazuje spolu s výsledkami vyhľadávania v prípade, ak internetový používateľ zvolil pre vyhľadávanie jedno z vašich kľúčových slov. Výber správnych kľúčových slov a profesionálne aplikovaná SEO optimalizácia pre vyhľadávače sú preto pre úspech vašej web stránky mimoriadne dôležité.

Reklama v obsahovej sieti Google AdWords

V obsahovej sieti Google sa internetová reklama zobrazuje v závislosti od obsahových tém. Spoločnosť Relytech Nitra vám poradí pri výbere zacielenia vašej reklamy a pomôže vám s jej umiestnením v obsahovej sieti.

  • Zacielenie reklamy na umiestnenie – môžete si vybrať konkrétne stránky, na ktorých sa bude zobrazovať vaša internetová reklama bez ohľadu na kľúčové slová.
  • Kontextové zacielenie – vaša reklama sa na základe kľúčových slov priradí k obsahu jednotlivých web stránok.

Názorná ukážka zobrazovanie internetovej reklamy PPC službou Google AdWords:

 
Objednajte si web služby
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené