Profil spoločnosti Relytech

Relytech - kompletné riešenia pre web stránky

Relytech, s.r.o. Nitra je spoločnosť zaoberajúca sa webdizajnom, tvorbou webových stránok a SEO optimalizáciou pre vyhľadávače. Vznikla v máji 2003 a pôvodne pôsobila ako Relytech Ltd. V apríli 2007 firma Relytech presunula svoje pôsobenie a v súčasnosti má sídlo v Nitre na Slovensku, kde je registrovaná ako Relytech, s.r.o.

V súčasnosti firma Relytech ponúka kompletné riešenia pre web stránky, medzi ktoré patrí tvorba web stránok, profesionálny webdizajn, SEO optimalizácia pre vyhľadávače (Search engine optimization), copywriting - tvorba textov pre web stránky, internetová reklama, online marketing, webhosting a registrácia domén.  

Prečo využiť web služby spoločnosti Relytech

Relytech je dynamickou spoločnosťou so sídlom v Nitre, ktorá využíva moderné technológie a riešenia IT odvetvia, ktoré aplikuje na lokálnom trhu na Slovensku, ale i v zahraničí. Relytech neustále zvyšuje kvalitu svojich web služieb a vďaka dlhodobým skúsenostiam v oblasti tvorby webu a internetových stránok vám prináša najlepšie a najoptimálnejšie riešenia pre vašu web stránku či e-shop (internetový obchod).

Relytech vám ponúka pozitívny návrat vašich investícií v oblasti internet marketingu, pretože ponúka profesionálnu, modernú, atraktívnu, prehľadnú a úspešnú tvorbu web stránky s pútavým webdizajnom podľa vašich predstáv, ktorá bude prezentovať imidž vašej firmy a súčasne bude vás a vašu spoločnosť úspešne reprezentovať na internetovom trhu.

Web stránka od firmy Relytech však bude nielen prezentovať vaše podnikanie na internetovom trhu, ale vďaka umiestneniu na popredných miestach v internetových vyhľadávačoch a SEO optimalizácii pre vyhľadávače (Search engines optimization) vám získa nových zákazníkov.

Odlíšte sa s firmou Relytech

Relytech Nitra sa odlišuje od konkurencie najmä vysoko kvalitnou a profesionálnou zákazníckou podporou a vytváraním dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.

Tvorba web stránok a webdizajn v spoločnosti Relytech začína dôkladná analýza, SEO analýza a nasleduje SEO optimalizácia s detailným projektovým návrhom inovácie vášho webu.

Výsledkom spolupráce s firmou Relytech je funkčná a kvalitná web stránka s jednoduchým ovládaním a so zárukou stabilnej pozície na internetovom trhu vďaka profesionálne aplikovanej SEO optimalizácii pre vyhľadávače.

Či už ste existujúca spoločnosť, alebo svoju firmu práve zakladáte, Relytech, s.r.o. má efektívne riešenie pre váš web. Navštívte nás priamo v Nitre alebo nás kontaktuje na relytech@relytech.com.

Webdizajn, Slovensko

Webdizajn: profesionálny webdizajn pre vašu web stránku vytvárame v programoch Dreamweaver, Photoshop, Flash.

Tvorba web stránok, Slovensko, Nitra

Tvorba web stránok a tvorba e-shopu: pracujeme v úzkej spolupráci s vašou firmou, aby sme vám dodali web stránku podľa vašich želaní a požiadaviek.

SEO, optimalizácia pre vyhladávače

SEO, optimalizácia pre vyhľadávače: optimalizáciu vašej web stránky zabezpečíme pre najvýznamnejšie vyhľadávače ako sú Google, Yahoo, MSN a ďalšie.

Tvorba textov pre webové stránky

Redakčné systémy pre web stránky, CMS: na rozdiel od ostatných firiem, my vám prispôsobíme CMS (Content Management System) podľa vašich požiadaviek na MIERU.

Internetová reklama, propagácia na internete

Internetová reklama, internet marketing: vašu web stránku umiestnime na popredných miestach v Google a v iných vyhľadávačoch a zvýšime návštevnosť vašej stránky.

 
Redizajn web stránky

Korinia Estate Agency

M.Kavaz Construction and Estates

Slovakiasite
Prečo Relytech
Spoľahlivý webhosting
Tvorba web stránky
Atraktívny webdizajn
Jednoduchá aktualizácia a navigácia
Profesionálna SEO optimalizácia
Prijateľné ceny
Úspešná reklama na Internete
Individuálny prístup k zákazníkom
Dlhodobá spolupráca a stabilita
Objednajte si stránku tu
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie

email: relytech@relytech.com
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené