Čo je to webdizajn?

Webdizajn je grafický návrh a úprava web stránky. Pozostáva z obrázkov, farieb, písma a rozmiestnenia jednotlivých elementov na web stránke.


Prečo potrebujem profesionálny webdizajn? Nestačí, keď je na mojej web stránke kvalitný obsah?

Z hľadiska SEO optimalizácie je kvalitný obsah web stránky najpodstatnejší, ale www stránka musí svojich návštevníkov v prvom rade vizuálne zaujať. Profesionálny webdizajn je to správne riešenie ako prilákať návštevníkov webu a Vašich potenciálnych zákazníkov.


Prečo by som si mal vybrať webdizajn od firmy Relytech?

Relytech pre Vás vytvorí atraktívny, pútavý a originálny webdizajn podľa Vašich predstáv, ktorý optimálne funguje vo všetkých internetových prehliadačoch a Vaša web stránka bude dostupná vo všetkých internetových vyhľadávačoch (napr. Google).


Robíte redizajn existujúcich web stránok?

Áno. Vytvoríme pre vás nový webdizajn pre existujúcu web stránku. V prípade potreby zlepšíme funkčnosť vašej existujúcej web stránky.


Vytvoríte dizajn mojej web stránky podľa mojich návrhov?

Áno, pred začiatkom tvorby webdizajnu pre Vašu web stránku s Vami prediskutujeme všetky Vaše požiadavky a predstavy. Predložené návrhy s klientmi priebežne konzultujeme a finálny návrh im odovzdáme až vtedy, keď sú s ním úplne spokojní.


Budem si môcť vybrať z viacerých návrhov webdizajnu?

Áno, štandardne poskytujeme zákazníkom 2 návrhy webdizajnu. Vami zvolený návrh ďalej upravíme podľa Vašich požiadaviek. V prípade, že si nezvolíte ani jeden z predložených návrhov, pripravíme Vám iný.


Aké obrázky a fotografie môžem použiť na svojej web stránke? Zabezpečíte ich vy alebo ja?

Na web stránke sú zvyčajne použité štandardné formáty fotografií a obrázkov .jpg a .gif. Fotografie si môžete dodať sami, grafiku k webdizajnu www stránky zabezpečuje naša firma.


Aké ďalšie služby ponúkate?

Ponúkame kompletné služby pre web stránky, ktoré zahŕňajú tvorbu www stránky, jej správu a údržbu, registráciu domén, webhosting, e-maily, SEO optimalizáciu pre vyhľadávačeinternet marketing a ďalšie.


Môžem využiť vaše služby jednotlivo?

Áno, akúkoľvek web službu alebo kombináciu ponúkaných služieb môžete využiť jednotlivo.