FAQs - SEO optimalizácia web stránok

Čo je to optimalizácia pre vyhľadávače - SEO?

SEO (Search Engine Optimization) optimalizácia je súbor techník, vďaka ktorým sa web stránka dostane na popredné pozície v internetových vyhľadávačoch, akým je napr. Google vyhľadávač.


Prečo by moja web stránka mala byť optimalizovaná?

Optimalizácia pre vyhľadávače zviditeľní Vašu web stránku na Internete, vďaka čomu získate viac návštevníkov a zákazníkov. Web stránku, ktorá nie je optimalizovaná, a ktorej URL adresu (napr. www.webstranka.sk) nepoznáte, je na Internete veľmi ťažké nájsť. Optimalizovanú web stránku nájdete jednoducho pomocou kľúčových slov vo vyhľadávačoch. Takto sa k Vám dostanú aj tí návštevníci Internetu, ktorí Vašu web stránku a firmu ešte nepoznajú.


Ako zistím, ako je na tom z hľadiska SEO optimalizácie moja web stránka?

Keď si nie ste istý, či je Vaša web stránka úspešná oproti konkurenčným stránkam na Internete, a neviete, aká je návštevnosť Vašej web stránky, kontaktujte nás a my Vám prostredníctvom SEO analýzy poskytneme potrebné informácie a návrhy k zlepšeniu Vašej web stránky.


Aký je rozdiel medzi jednorazovou optimalizáciou a kompletnou SEO optimalizáciou?

Jednorazová optimalizácia vám vylepší ranking (hodnotu) vašej web stránky. Nezaručuje však popredné pozície v Google vyhľadávači. Kompletná SEO optimalizácia sa sústredí na väčší počet kľúčových slov s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky vo vyhľadávačoch. Pre niektoré web stránky je však postačujúca aj jednorazová optimalizácia. Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme kompletné informácie.


Na ktoré vyhľadávače orientujete SEO optimalizáciu?

Relytech, s.r.o. Nitra sa orientuje predovšetkým na úspešné pozície a výsledky vyhľadávania v globálne najpoužívanejšom internetovom vyhľadávači Google.


Ako dlho trvá, kým sa dostavia prvé výsledky optimalizácie?

Proces kompletnej optimalizácie je pomerne náročný. Preto by ste si mali uvedomiť, že na kvalitné výsledky je potrebná trpezlivosť. Prvé výsledky sa zvyčajne dostavia už o niekoľko týždňov, ale na komplexné výsledky si musíte počkať 6 mesiacov a viac.


Od čoho závisí cena optimalizácie web stránky?

V prípade existujúcej web stránky sa cena optimalizácie stanovuje na základe SEO analýzy už existujúcej stránky. Výsledná cena závisí od množstva faktorov, ale najmä od náročnosti kľúčových slov alebo od ich popularity. Optimalizácia je náročný proces a vyžaduje si permanentnú prácu na web stránke. Preto máme za tvorbu SEO optimalizácie stanovené mesačné platby.


Je potrebné, aby bola moja web stránka registrovaná v internetových katalógoch?

Áno, registrácia do internetových katalógov je dôležitou súčasťou SEO optimalizácie a prispieva k zlepšeniu pozície Vašej web stránky vo výsledkoch vyhľadávania.


Čo je to kľúčové slovo?

Pod pojmom kľúčové slovo rozumieme slovo alebo frázu, ktoré internetoví užívatelia používajú na vyhľadanie web stránky, služby, produktu alebo iných informácií.


Čo je to copywriting?

Copywriting je tvorba a písanie informačných článkov a predovšetkým reklamných textov slúžiacich pre obchodné účely a propagáciu vašej web stránky. Iba kvalitné texty dokážu presvedčiť vašich potenciálnych zákazníkov, motivovať ich k nákupu tovaru a k objednaniu služieb alebo k zotrvaniu na vašom webe.


Môžem si text na web stránku napísať aj sám?

Áno, je vhodné, aby si zákazník pripravil svoje texty a to najmä pri odborných článkoch. My Vám ich v rámci SEO optimalizácie profesionálne upravíme.

 
Objednajte si web stránku
Nezáväzná objednávka alebo
cenová ponuka pre web stránku
Kontaktné informácie
Piaristická 2, 949 01 Nitra
email: relytech@relytech.com
tel.: 037 741 50 65
mobil: 0904 194 691
© 2018 Relytech, s.r.o. Nitra, všetky práva vyhradené